українська російська англійська
Уряд ініціює забезпечення соціальної справедливості щодо військових, які вийшли на пенсію
23.01.2013 | 15:46
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Уряд ініціює забезпечення соціальної справедливості щодо військових, які вийшли на пенсію. Відповідний законопроект щодо внесення змін до статті 63 Закону України  «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» схвалено на засіданні Кабінету Міністрів 23 січня 2013 року.

«Через низку  факторів, серед яких і та ж інфляція, є різниця між розмірами пенсійних виплат,  призначених декілька років тому та останнім часом. Тому пропонується на законодавчому рівні додатково до існуючого механізму перерахунку пенсій закріпити право Кабінету Міністрів «осучаснювати» раніше призначені пенсії. Це дозволить Уряду оперативно реагувати на виникнення таких диспропорцій та усувати їх, забезпечуючи справедливість щодо військових, які вийшли на пенсію раніше», - прокоментував законопроект директор Департаменту пенсійного забезпечення Міністерства соціальної політики Микола Шамбір.

Зміни стосуватимуться всіх військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу, які  отримують пенсії незалежно від часу їхнього призначення.

версія для друку