українська російська англійська
Олег Проскуряков провів двосторонню зустріч з Послом США в Україні Джоном Теффтом
23.01.2013 | 16:16
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

22 січня 2013 року відбулася зустріч Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова з Послом США в Україні Джоном Теффтом.

Під час зустрічі Посол США в Україні привітав Олега Проскурякова з призначенням на посаду Міністра екології та природних ресурсів України.

Cторони обговорили низку ключових питань, які стосуються Угод про розподіл продукції як на шельфі Чорного моря, так і на суші. У свою чергу, Американська сторона запропонувала свою підтримку в розробці Стратегії роботи з громадськістю відносно видобутку сланцевого газу на території України.

У ході обговорення було визначено план підготовки до участі Мінприроди України у всесвітній виставці «Метан Експо 2013», що відбудеться 12-15 березня 2013 року в м. Ванкувері, Канада. Зазначена виставка є платформою для отримання та обміну інформацією у питаннях, що стосуються реалізації проектів як у сфері зміни клімату так і в енергетичній сфері.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленостей щодо обговорених питань, зокрема подальшої поглиблення співробітництва згідно з підписаним Меморандумом про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки щодо ресурсів газу з нетрадиційних джерел (сланцевого газу).

версія для друку