українська російська англійська
Едуард Ставицький бере участь у Всесвітньому економічному форумі у Давосі
23.01.2013 | 16:54
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Сьогодні розпочинається робочий візит Міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького у складі делегації на чолі з Президентом України Віктором Януковичем на щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі, Швейцарія.

Для української делегації пріоритетними напрямками для обговорення під час конференції є розвиток інфраструктури та енергетична проблематика - ключові фактори зростання національної економіки.

Під час робочих сесій передбачено обговорити питання сучасної світової енергетичної архітектури, зокрема, напрями гарантування енергетичної безпеки Європи, геополітичні аспекти енергетичної політики, а також розвиток альтернативної енергетики.

Нагадаємо, 23 січня в швейцарському Давосі стартує 43 сесія Всесвітнього економічного форуму, що проводиться з 1971 року.  У роботі форуму візьмуть участь понад 2,5 тис представників влади, бізнес-еліти і громадських організацій зі 100 країн світу. Очікується присутність близько 50 глав держав і урядів.

 

версія для друку