українська російська англійська
Державні ТРК продовжують висвітлювати хід земельної реформи в Україні
23.01.2013 | 17:27
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Державні засоби масової інформації  продовжують висвітлювати заходи з реалізації земельної реформи та створення прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення.

В інформаційних та спеціальних циклових передачах Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України, ДТРК «Всесвітня служба «УТР», обласних та регіональних державних телерадіокомпаній аналізується стан проведення нормативної грошової оцінки, інвентаризації земель, роз’яснюються новації земельного законодавства.

Також в ефірі державних радіокомпаній надаються коментарі фахівців та експертів щодо порядку передачі органами місцевого самоврядування у власність або оренду земельних ділянок у межах своїх населених пунктів на конкурентних засадах.

Широке коло питань щодо реалізації земельної реформи та Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» обговорюється в прямих ефірах тематичних програм  державних телерадіокомпаній. 

Кількість показів відеоматеріалів та трансляції аудіоматеріалів зазначеної тематики у випусках новин та тематичних програмах державних ТРК лише за грудень 2012 року склав понад 75 виходів загальним хронометражем 65 годин.

версія для друку