українська російська англійська
На підтримку медзакладів Сєвєродонецька торік виділено 3,5 млн. грн.
24.01.2013 | 15:47
ЛУГАНСЬКА ОДА

У рамках реформування системи охорони здоров’я Луганщини в Сєвєродонецьку на підтримку медичних закладів у 2012 році було виділено близько 3,5 млн. грн.

Як повідомляє департамент охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації, система охорони здоров’я Сєвєродонецька постійно удосконалюється, оновлюється її матеріально-технічна база. На виконання рішення Президента України та Уряду, Луганської обласної ради з питань реформування охорони здоров’я, створено комунальний заклад  «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги».

Рішенням міської ради з місцевого бюджету були виділені додаткові асигнування на лікування дітей, хворих на гемофілію, а також на безкоштовне  отримання лікувальних коштів хворим з числа пільгових категорій населення міста.

Так, загалом у 2012 році придбано понад 50 одиниць медичного обладнання та спецмеблі на загальну суму 617590 грн. Це – електрокардіографи, радіохвильовий хірургічний апарат, інвалідний візок,  інкубатори інтенсивної терапії та інше. Зроблено капітальний ремонт понад десяти лікарняних об’єктів на суму 2857,8 тис. грн.

За даними департаменту охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації, протягом двох останніх років у Сєвєродонецьку збільшилась народжуваність на 1,11%, а показники загальної смертності зменшилися на 7,3%. Крім цього, первинна захворюваність знизилася на 6%, загальна захворюваність хворобами органів дихання – на 23,4%, а показник захворюваності усіма формами туберкульозу став меншим на 11,1%.

 

версія для друку