українська російська англійська
Мінінфраструктури регулярно зустрічатиметься з профспілками для вирішення актуальних питань галузей транспорту
24.01.2013 | 17:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України активізує роботу з профспілковими організаціями усіх галузей, що входять у сферу управління відомства.  На цьому 24 січня наголосив Міністр інфраструктури України Володимир Козак під час зустрічі з представниками членських організацій Федерації профспілок транспортників України.

«Проблеми є в усіх галузях: і в авіаційному, і в морському, і в автомобільному, дорожньому та залізничному господарстві. Наша мета - віднайти реальні шляхи виходу із них. Для цього ми повинні встановити  постійний робочий контакт», - зауважив Міністр.

Володимир Козак наголосив, що наразі головне завдання перед Міністерством підприємствами та профспілками зберегти трудові колективи та забезпечити належні умови праці. «Я переконаний, що ні залізничника, ні моряка, ні автомобіліста, ні авіатора за один день не виховаєш. Людина, яка пропрацювала 8-10 років у галузі, - для нас безцінна», - наголосив він, додавши, що лише створення сприятливого клімату для роботи дозволить колективам  відчути соціальну захищеність, і при цьому виконувати завдання, поставлені Президентом та Урядом.

Міністр інфраструктури України повідомив, що усі заходи, що супроводжуватимуть процес реформування усіх галузей транспорту,  будуть відкритими і впроваджуватимуться за активної участі профспілок, громадських асоціацій та організацій. З цією метою, зокрема, працюватиме колегія, робота якої базуватиметься на напрацюванні єдиного рішення щодо заходів розвитку кожної галузі.  «Ми завжди повинні вести діалог, який у будь-якому разі призведе до певного позитивного результату», - наголосив Володимир Козак.

Голова Федерації профспілок транспортників України, голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Ткачов висловив сподівання, що у подальшому за необхідності такі зустрічі як сьогодні проводитимуться частіше, зокрема для підбиття підсумків з вирішених питань та організації подальшої роботи. Таку ініціативу підтримав і Міністр. «Ми збиратимемося частіше і, можливо, окремо по галузях у разі виникнення певних питань», - зазначив Володимир Козак.

Крім того, Міністр підкреслив, що у Міністерстві інфраструктури буде визначено окремих фахівців для роботи, підтримання більш тісної взаємодії та постійного діалогу з представниками профспілкових організацій. «Головне, постійно підтримувати робочі контакти. Тож будемо спільно визначати шляхи для такої взаємодії», - підкреслив Міністр.

У зустрічі з Міністром інфраструктури України взяли участь голова Федерації профспілок транспортників України, Профспілки залізничників і транспортних будівельників, керівники Профспілки авіапрацівників, Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України, Всеукраїнської незалежної профспілки працівників транспорту, Профспілки робітників морського транспорту, Всеукраїнської профспілки пілотів, Федерації морських профспілок України, профспілки «Федерації профспілок авіапрацівників радіолокації, радіонавігації та зв’язку України», Всеукраїнської профспілки пілотів та інші.

версія для друку