українська російська англійська
Костянтин Грищенко ознайомився з роботою Центру швидкої допомоги у Львівській області
24.01.2013 | 17:00
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

24 січня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко в рамках робочої поїздки до Львівської області відвідав центральну диспетчерську Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Керівництво області та міста поінформувало Віце-прем’єр-міністра про реалізацію положень Закону «Про екстрену медичну допомогу» та кроки, які були зроблені після проведення 16 січня ц.р. селекторної наради з цього питання під головуванням Костянтина Грищенка.

Костянтин Грищенко ознайомився з роботою диспетчерів швидкої допомоги та санітарних транспортних засобів. «Реалізація Закону «Про екстрену медичну допомогу» є пріоритетом для центральних органів влади і регіонів. «Швидка» має прибувати на допомогу українцям максимально швидко. Перебуваючи у Львівській області я переконався, що багато в цьому плані було зроблено, але ще багато чого залишилось зробити для досягнення мети»,- сказав Віце-прем’єр-міністр.

Під час спілкування з колективом центральної диспетчерської Костянтин Грищенко наголосив на необхідності технічного переоснащення диспетчерської та застосування новітніх GPS-технологій для диспетчерізації, маршрутизації викликів, а також контролю за транспортними засобами.

Окрім того, Віце-прем’єр-міністр наголосив на необхідності оновлення парку автомобілів швидкої допомоги. «Звичайно, велика кількість автомобілів швидкої допомоги в України морально і технічно застаріли. Ми маємо робити оновлення автопарку. У цьому зв’язку я закликаю керівництво Львівської області проводити активну роботу і шукати шляхи оновлення парку «швидких», як це було зроблено в Дніпропетровській області», - підкреслив Костянтин Грищенко.

Як повідомлялося раніше, 16 січня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко на доручення Прем’єр-міністра України провів селекторну нараду з питань реалізації Закону України «Про екстрену медичну допомогу». В ході наради було обговорено проблемні питання реалізації Закону. Серед проблемних питань Костянтин Грищенко виокремив ті, які потребують найскорішого вирішення. За результатами селекторної наради Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко доручив керівникам регіонів завершити найближчими тижнями утворення та реєстрацію центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, завершити процедуру передачі майна центрам, виділити приміщення для оперативно-диспетчерських служб центрів та провести ремонтні роботи, а також наголосив на необхідності оновлення парку санітарних автомобілів для потреб екстреної медичної допомоги.

версія для друку