українська російська англійська
На природоохоронні заходи в Луганській області виділено 26 млн. грн.
25.01.2013 | 09:26
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

За сприяння Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області забезпечується фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2013 році у розмірі 26191,10 тис. грн., перелік  яких затверджено рішенням сесії Луганської обласної ради.

Використання коштів спрямовано на будівництво, реконструкцію  та проектування очисних споруд та каналізаційних мереж у містах Рубіжне, Гірське, Сватове та Попасне, а також у селищі Хрящувате Краснодонського району; відновлення гідрологічного та санітарного стану р. Красна; розчищення ділянок р. Айдар; будівництво та оснащення полігону побутових відходів у місті Попасна; рекультивацію діючого полігону у м. Свердловську; проведення робіт щодо захисту земель м. Сватове від підтоплення; ліквідацію лісових пожеж; заходи щодо охорони та збереження природно-заповідного фонду та освітні заходи.

У рамкам реалізації освітніх заходів, розпочато підготовку презентації Луганської області у Міжнародній виставці «Довкілля-2013», яка відбудеться у Києві у квітні 2013 року.

 

версія для друку