українська російська англійська
У Севастополі обговорили питання підготовки до таксації
25.01.2013 | 09:45
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

У Севастополі відбулася робоча нарада з питань організації проведення обліку диких тварин у мисливських угіддях в адміністративних межах міста. В нараді взяли участь представники Державного управління ОНПС в м. Севастополі, Державної екоінспекції, Державного підприємства "Севастопольське досвідне лісомисливське господарство" та мисливських господарств Севастопольського регіону.

В ході наради було акцентовано увагу на важливості ретельної підготовки до проведення цього заходу, тому що на підставі результатів таксації оцінюється та планується основна діяльність господарств: установлюються норми відстрілу на наступний мисливський сезон, вирішується питання про необхідність часткової або повної заборони промислу на той чи інший вид мисливських тварин. Під час обліку визначаються місця концентрації мисливських тварин. Саме у цих місцях встановлюються біотехнічні спорудження: солонці, годівниці тощо.

В результаті наради було прийнято рішення: провести облік диких мисливських тварин на території мисливських угідь в адміністративних межах м. Севастополя 2 лютого 2012 року бонітировочним методом шляхом «шумового прогону» на пробних площах.

версія для друку