українська російська англійська
Мін'юст зобов'язав усіх арбітражних керуючих пройти курси підвищення кваліфікації
26.01.2013 | 10:23
Прес-служба Міністерства юстиції

Протягом поточного та наступного року усі арбітражні керуючі, розпорядники майна, керуючі санацією, ліквідатори в Україні мають пройти курси підвищення кваліфікації. Відповідний наказ про систему підготовки, підвищення кваліфікації і перепідготовку арбітражних керуючих видало Міністерство юстиції як державний орган з питань банкрутства.

Під час навчань мають бути освоєні питання, пов'язані з діяльністю арбітражного керуючого, які потребують постійного оновлення та удосконалення, а також тематики, необхідні для набуття професійних навичок, ефективного вирішення завдань професійної діяльності.

Зокрема, розглядатиметься судова практика у справах про банкрутство, новели у законодавстві України, що стосуються діяльності арбітражного керуючого, правила ведення діловодства та архіву арбітражного керуючого тощо.

Згідно з наказом Мін‘юсту, арбітражні керуючі, розпорядники майна, керуючі санацією, ліквідатори будуть зобов‘язані проходити таке навчання один раз на два роки.

Курси підвищення кваліфікації проводитимуться вищими навчальними закладами, які отримали дозвіл Мін‘юсту на підготовку арбітражних керуючих, а також Всеукраїнськими саморегулівними організаціями арбітражних керуючих.

За підсумками, ті заклади або організації, які здійснювали навчання, проводитимуть підсумкові заліки та видаватимуть свідоцтво про підвищення кваліфікації. Списки осіб, яким були видані такі свідоцтва, надсилатимуться в Мін‘юст.

При цьому, Міністерство юстиції здійснюватиме моніторинг фахівців, які пройшли підвищення кваліфікації. У разі виявлення осіб, які не пройшли відповідних навчань, Мін‘юст вноситиме подання до Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) щодо застосування до таких осіб дисциплінарних стягнень, передбачених законодавством.

 

версія для друку