українська російська англійська
Військовослужбовці національного контингенту в Косово успішно освоюють інженерну техніку інших миротворців
25.01.2013 | 16:44
Прес-служба Міністерства оборони

Військовослужбовці інженерної роти зі складу національного контингенту в Косово, на чолі з начальником групи інженерно-технічного забезпечення капітаном Павлом Погорєловим, продовжують виконувати земляні роботи з розширення та обладнання новоствореної військової бази “CABRA”. Даний військовий об’єкт КФОР розташований на певній відстані від базового табору – французької військової бази “Marechal de Latre”, де дислокується український інженерний підрозділ.

Варто зазначити, що окрім української техніки – екскаватора та автогрейдера, які на даний час там задіяні, українські військовослужбовці виконують покладені завдання й на техніці, наданій іншими національними контингентами. Зокрема, з дозволу командира українського національного контингенту механік-водій групи інженерно-технічного забезпечення старший солдат Геннадій Єйсмонт закріплений за автонавантажувачем «VOLVO». За словами представників національного контингенту США, які передали в тимчасове користування даний транспортний засіб, досвідчений український військовослужбовець швидко освоїв цей автомобіль та успішно його експлуатує.

Водночас військовослужбовці інженерної роти на чолі з командиром капітаном Андрієм Братащуком беруть активну участь в різноманітних тематичних заняттях. Дані тренування, що стають чимраз інтенсивнішими, проходять з використанням можливостей важкої інженерної техніки та іншого спеціального саперного спорядження, яке є на озброєнні українців.

Разом із саперами групи розмінування на всіх заняттях з підривної справи, навіть на тих, які проводилися з використанням вертольота, постійно задіяний і мінно-пошуковий собака Ларс.

«За відгуками військових інструкторів зі складу французьких та швейцарських саперних підрозділів – Ларс – це собака, яка навчена до виконання специфічних завдань на високому рівні. І, як вже показала практика, його робота в деяких складних випадках буде просто незамінною», – повідомив начальник групи розмінування капітан Олег Снопко.

 

версія для друку