українська російська англійська
Олександр Вілкул представив нового генерального директора Укрзалізниці
29.01.2013 | 09:23
Прес-служба Міністерства інфраструктури

29 січня Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул офіційно представив трудовому колективу Укрзалізниці нового генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України Сергія Болоболіна.

Участь у церемонії представлення взяв Міністр інфраструктури України Володимир Козак.

Під час урочистого заходу Олександр Вілкул відзначив здобуті Укрзалізницею досягнення. «Під керівництвом Володимира Васильовича Козака, який зараз отримав від нашого Президента Віктора Федоровича Януковича вкрай відповідальне доручення керувати всією галуззю на посту Міністра інфраструктури України, Укрзалізниця спромоглася впевнено подолати кризові часи та залишитися одним з флагманів вітчизняної економіки», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Представляючи працівникам однієї з найпотужніших державних компаній нового керівника, Олександр Вілкул підкреслив високі професійні та особисті якості Сергія Болоболіна: «Сергій Петрович є прикладом людини, яка присвятила себе справі свого життя. Пройшовши шлях від інженера до керівника високого рівня, зараз він призначений на найвищу посаду в одній з найбільших національних компаній».

За словами Олександра Вілкула, серед головних завдань нового керівника Укрзалізниці - продовження роботи з підвищення стандартів безпеки та комфорту для пасажирів, досягнення нової якості послуг, запровадження найсучасніших технологій та передового світового досвіду. Але в першу чергу новопризначений генеральний директор Державної адміністрації залізничного транспорту Укрзалізниця має захищати інтереси працівників компанії: «Перш за все Сергій Петрович Болоболін має думати про інтереси майже 400-тисячного трудового колективу, про добробут та майбутнє працівників та їхніх родин, пам’ятати про необхідність соціального захисту ветеранів галузі», – сказав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

 

версія для друку