українська російська англійська
На Львівщині завершились збори з безпеки польотів із керівним складом армійської авіації
29.01.2013 | 10:35
Прес-служба Міністерства оборони

Завершились п’ятиденні збори з безпеки польотів із керівним складом управління армійської авіації, начальниками відділів армійської авіації армійських корпусів, командирами військових частин цього роду військ та їхніми заступниками. Вони проходили на базі 16-ї окремої бригади армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, що дислокується у Бродах. Захід проводився під керівництвом начальника армійської авіаціїначальника управління армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майора Валентина Пістрюги.

Під час зборів з безпеки польотів відбулося підбиття підсумків виконання завдань у минулому навчальному році та визначено головні пріоритети на новий навчальний рік. Його учасникам продемонстрували практичну фазу підготовки та проведення польотів вертолітної ескадрильї 16-ї окремої бригади армійської авіації, яка входить до складу Об’єднаних сил швидкого реагування. Льотчики вертолітної ескадрильї, якою командує підполковник Ігор Мазепа, провели вже другу з початку навчального року льотну зміну.

На завершення зборів було проведено польоти вдень при встановленому мінімумі погоди на вертольотах Мі-8 та Мі-24. Вертолітники з Херсона, Калинова та Бродів, а також офіцери управління армійської авіації Командування Сухопутних військ ЗС України здійснювали посадку при мінімальній нижній межі хмарності та мінімальній польотній видимості. Вони відновили свої навики та отримали допуски для навчання та перевірки льотного складу в даних метеорологічних умовах.

Генерал-майор Валентин Пістрюга, підбиваючи підсумки проведення зборів, поставив завдання приділяти першочергову увагу безпеці польотів та не допускати надзвичайних подій й катастроф у новому навчальному році.

версія для друку