українська російська англійська
На автошляхах забезпечують проїзд 1912 одиниць техніки та 2934 дорожники
29.01.2013 | 10:54
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Станом на ранок 29 січня значних порушень у функціонуванні об’єктів транспортного комплексу та поштового зв’язку немає. Проїзд дорогами державного та місцевого значення забезпечений. На автомобільних дорогах загального користування працюють 1912 одиниць техніки та 2934 дорожніх працівників.

Минулої ночі опади у вигляді невеликого снігу спостерігались у Закарпатській, Волинській, Івано-Франківській, Львівській, Київській, Сумській, Миколаївській, Дніпропетровській та Луганській областях. На дорогах східних областей (Луганська, Донецька) місцями виникали снігові перемети, які ліквідовувалися по мірі їх виникнення. Дорожники проводять роботи по посипці проїзних частин доріг протиожеледною сумішшю, чистою сіллю та соляними розчинами.

На 6:00, за Київським часом, аеропорти працюють у штатному режимі. Тимчасово з обмеженнями працює аеропорт Дніпропетровськ (низький коефіцієнт зчеплення).

На рейді Маріупольського порту – 3 судна, проводки на вихід очікують 2 судна. Проходу з півночі Керч-Єнікальським каналом очікують з півночі 3 судна, з півдня – 51, з яких до українських портів (Керченського) – 3 судна.

версія для друку