українська російська англійська
На Сумщині працюють над створенням єдиної диспетчерської служби екстреної допомоги
29.01.2013 | 11:24
Сумська ОДА

У Сумській області тривають заходи щодо створення єдиної диспетчерської служби екстреної медичної допомоги. На переконання Юрія Чмиря, її впровадження дозволить максимально оперативно надавати медичну допомогу людям та оптимізувати систему реагування на виклики пацієнтів.

«Єдина диспетчерська служба перерозподілятиме виклики жителів регіону на найближчу станцію чи пункт базування «швидкої». Таким чином, медики скоротять час приїзду до постраждалого, а пацієнти – отримають по-справжньому швидку допомогу», – зазначив голова облдержадміністрації.

Нині область має 120 «швидких». Для 100-відсоткового забезпечення автопарком Сумщина подала заявку на отримання від держави ще 80 автомобілів.

У рамках розбудови системи екстреної медичної допомоги передбачено оснащення автомобілів швидкої допомоги GPS-навігаторами.

На оновлення та розширення матеріально-технічної бази підрозділів екстреної медичної допомоги в обласному бюджеті цього року передбачено 66,7 млн. гривень. Для повного укомплектування бригад медикаментами з Держбюджету спрямовано понад 8 млн. гривень, з яких 6 млн. область вже отримала.

 

версія для друку