українська російська англійська
У Лондоні відкрився Світовий освітній форум
29.01.2013 | 16:23
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

28 січня 2013 року в Лондоні (Великобританія) відкрився Світовий освітній форум. Для обговорення проблем, які стоять перед освітою, та майбутніх стратегічних кроків в галузі освіти у Вестмінстер-холі Вестмінстерського королівського палацу зібралися делегати із понад 70 країн, які представляють більше 70% населення світу, тим самим забезпечуючи безпрецедентну можливість для вирішення цих проблем шляхом обміну досвідом.

Україну на Форумі представляє делегація у складі директора департаменту роботи з персоналом та керівними кадрами МОНмолодьспорту Ігоря Некрасси, директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександра Удода, заступника директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Тамари Пушкарьової та ректорів провідних вищих навчальних закладів України.

У 2013 році Форум спрямований на пошук практичних рішень з теми «Створення політики для кількості, якості та результативності». У день відкриття форуму відбувся телеміст «Освіта вперед. Дебати лідерів освіти», завдяки якому студентські лідери з багатьох країн світу, включаючи Великобританію, Австралійський Союз, Канаду, Республіку Індію, Республіку Сьєрра-Леоне, Південну Африку, Федеративну Республіку Бразилія та Сполучені Штати Америки, приєдналися до дебатів з учасниками Cвітового форуму. Подія транслювалася в прямому ефірі на Promethean Planet.

 

версія для друку