українська російська англійська
Держсільгоспінспекція видала термінологічний словник з технічного регулювання
29.01.2013 | 17:10
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Державна інспекція сільського господарства в Харківській спільно з Харківським державним університетом харчування та торгівлі, видали термінологічний словник з технічного регулювання, основ стандартизації, метрології та управління якістю.

Метою створення такого словника стала значна роль технічного регулювання у розвитку економіки країни, а також необхідність підготовки висококваліфікованих кадрів у даній сфері.

Так, досвід фахівців Держсільгоспінспекції став необхідним в переліку нової навчальної літератури, яка була б легкою для сприйняття студентами і містила б у собі максимальну кількість інформації з даного напрямку.

Зокрема, словник містить концентровану та систематизовану інформацію щодо основних термінів, які використовуються у сфері державного регулювання, яка стосується стандартизації, метрології та управління якістю.

Разом з тим, словник було рекомендовано до видання науково-методичною комісією навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу Харківського державного університету харчування та торгівлі.

 

версія для друку