українська російська англійська
Геннадій Темник заслухав регіони країни з актуальних питань безперебійної роботи систем життєзабезпечення
29.01.2013 | 17:06
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник за дорученням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула провів селекторну нараду з регіонами країни з питань надійності роботи систем життєзабезпечення.

Хоча опалювальний період в цілому проходить без значних аварій, регіонам слід особливо подбати про готовність оперативно усувати несправності та діяти в умовах ускладнення погодних умов. На цьому, зокрема, наголосив очільник Мінрегіону.

«Скінчилася тільки перша частина опалювального періоду, а попереду ще більше двох місяців наполегливої роботи. Нам вдалось запобігти серйозним аваріям та надзвичайним ситуаціям. Але треба пам’ятати про необхідність достатньої кількості пально-мастильних матеріалів та піщано-соляної суміші, ремонтних матеріалів, повну готовність спеціальної техніки, готовність до залучення пересувних електростанцій для електропостачання об’єктів життєзабезпечення населення. У першу чергу котелень, водогонів та каналізаційних мереж у разі знеструмлення населених пунктів. Треба вжити всіх можливих заходів для безперебійного електропостачання», – сказав Геннадій Темник.

За його словами, через різке зниження температури необхідно забезпечити необхідну кількість ємностей та техніки для доставки води (у разі припинення водопостачання) та обов’язково достатню кількість ремонтних матеріалів.

Міністр подякував головам обласних державних адміністрацій за забезпечення безаварійної роботи систем життєзабезпечення під час святкових днів та закликав реагувати на звернення громадян про ускладнення у роботі опалення та водопостачання.

«Саме завдяки Вашим скоординованим діям, оперативній та ефективній роботі комунальних служб, нам вдалось забезпечити населення безперебійним наданням якісних житлово-комунальних послуг під час свят. Однак стан мереж такий, що ускладнень, на жаль, не уникнути. Тому звертаю увагу керівників Ради міністрів АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій на своєчасне реагування органами місцевої влади на звернення громадян», – підкреслив очільник Мінрегіону.

 

версія для друку