українська російська англійська
Ветеринарами Закарпаття проведено більше 4-х мільйонів вакцинацій
29.01.2013 | 18:30
Закарпатська ОДА

29 січня відбулося засідання колегії головного управління ветеринарної медицини у Закарпатській області на якій було підбито підсумків роботи служби ветеринарної медицини області у 2012 році. У засіданні взяли участь, зокрема, заступник начальника управління держветінспекції Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Борис Кобаль та заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Михайло Попович.

За інформацією заступника начальника управління ветмедицини Зіновія Романовича, минулоріч на сказ було перевірено 100 лисиць, 19 собак, 15 кішок, велику рогату худобу тощо. З метою профілактики сказу щеплено 467 голів великої рогатої худоби, 95 357 собак та 2 488 котів.

Загалом, ветеринарними спеціалістами проведено 500 тисяч діагностичних досліджень, більше 4-х мільйонів вакцинацій та дезінфіковано 721 об’єкт.

У рамках реалізації угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства і розвитку села Республіки Польща імунізовано тварин у Великоберезнянському, Воловецькому, Перечинському та Свалявському районах. 65 тисяч приманок з вакциною розповсюджено на площі 2,6 тисяч га.

Як розповів керівник Закарпатської філії ДП «Агенція з ідентифікації та реєстрації тварин» Юрій Бубряк, значний обсяг робіт в краї вдалося зробити з метою реєстрації та ідентифікації великої рогатої худоби. Загалом  минулоріч зареєстровано майже 34 тисячі голів ВРХ.

 

версія для друку