українська російська англійська
Програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки буде затверджена на наступному тижні, - М. Азаров
29.01.2013 | 18:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів України планує наступного тижня затвердити Державну програму активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки. Про це сьогодні під час засідання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров. 

 «Зараз Уряд працює практично кожен день над цією Програмою – це розвиток та активізація внутрішнього виробництва, програма імпортозаміщення, яка передбачає вперше за всі роки реальні джерела фінансування, включаючи банківські кредити, гарантії держави, бюджетні прямі інвестиції і т.д. У четвер в мене призначено черговий розгляд, цієї Програми, а десь на наступному тижні, я думаю, ми її вже затвердимо», - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що Уряд вирішує проблемні питання, які на сьогодні існують на внутрішньому ринку.

За словами Глави Уряду, дана Програма має закласти серйозний фундамент для розвитку економіки та благополуччя людей у кінцевому результаті.

 «Наше з вами завдання – підготувати такі оптимальні напрацювання», - звернувся Прем'єр-міністр до учасників засідання.

У ході засідання Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Анатолій Максюта представив основні положення проекту Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, назвавши 6 пріоритетних напрямів, серед яких:  підвищення конкурентоспроможності економіки, покращення інвестиційних умов, підтримка національного товаровиробника та реалізація політики імпортозаміщення, розвиток високотехнологічних перспективних секторів, структурні реформи у стратегічних секторах, міжнародне співробітництво та розвиток експортного потенціалу.

Крім того, під час засідання було наголошено на необхідності розвитку пріоритетних галузей економіки, зокрема, суднобудування, сільського господарства, гірничої та легкої промисловостей, високих технологій та ін.

 

версія для друку