українська російська англійська
Леонід Кожара взяв участь у зустрічі Європейської бізнес-асоціації
30.01.2013 | 09:15
Пресс-служба Міністерства закордонних справ

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара взяв участь у зустрічі Європейської бізнес-асоціації на тему «Торгівельні відносини України - переваги від партнерства».

Вітаючи учасників заходу на початку свого виступу, Міністр закордонних справ України зазначив, що самі слова з назви Асоціації: «Європейська» і «бізнес» співзвучні з головними напрямками зовнішньої політики України. Це, по-перше, європейська інтеграція, яка є стратегічним зовнішньополітичним пріоритетом, і, по-друге, реальна допомога бізнесу у розвитку торговельно-економічного співробітництва, пошуку перспективних партнерів, просуванні української продукції на зовнішні ринки.

У цьому зв’язку Леонід Кожара запевнив, що Міністерство закордонних справ України націлене на конкретний результат, готове і запрошує до конструктивної співпраці ділові кола, їх асоціації і об’єднання. Найближчим часом запрацює оновлена Рада експортерів і інвесторів при МЗС України.

Характеризуючи основні напрямки зовнішньоекономічних пріоритетів України Міністр підкреслив, що поряд з концентрацією зусиль усіх гілок влади на якнайшвидшому підписанні Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, включаючи створення зони вільної торгівлі Україна-ЄС, Україна буде розвивати взаємовигідні торговельно-економічні зв’язки і з іншими нашими важливими партнерами, зокрема з Росією і Митним Союзом через прийнятні форми співробітництва, Китаєм, країнами Азії і Латинської Америки.

версія для друку