українська російська англійська
Обсяги реалізованої промислової продукції на Житомирщині зросли на 1,7 млрд. грн.
30.01.2013 | 10:23
Житомирська ОДА

На сьогодні понад 90% озимих зернових культур, що посіяні на Чернігівщині під урожай 2013 року, знаходяться в доброму та задовільному стані.

Так, з усіх посіяних під цьогорічний урожай озимих культур, а це майже 242 тисячі гектарів, 91,4% сходів знаходяться у доброму та задовільному стані і лише 8,6 % — у слабкому та зрідженому стані.

У головному управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляють, що сніговий покрив, який на півдні Чернігівщини сягає більше 11-ти сантиметрів, а на півночі — до 26-ти, надійно захищає рослини від морозів. Проте деяка частина озимих час від часу знаходилася під льодяною кіркою, товщина якої була від 4 до 9 мм. Відповідно до науково-обґрунтованих вимог щодо моніторингу стану озимих відібрано перші моноліти на площах під озимими.

На випадок додаткового пересіву тих площ, які можуть все ж таки постраждати в процесі зимівлі, в області сформований надійний страховий резерв посівного матеріалу.

Темпи зростання промисловості Житомирщини за минулий рік – найвищі у державі, зазначив голова облдержадміністрації під час обласної наради «Про підсумки роботи промисловості області у 2012 році та пріоритетні напрями промислового розвитку на 2013 рік».

«Обсяги реалізованої промислової продукції в області зросли на 1,7 млрд. грн. і становлять майже 15 млрд. грн. Фінансовий результат у промисловості склав 117 млн. грн. прибутків, – повідомив керівник області. – На одну особу в області вироблено промислової продукції на суму понад 11,7 тис. грн.».

Зазначені результати вплинули і на зростання заробітної плати у галузі, яка підвищилась майже на 14 % і за січень-листопад 2012 року склала 2567 грн. Так, у підсумку 2010–2012 років обсяги промислової продукції в області зросли в 1,4 раза (в Україні – на 17,5 %).

 

 

версія для друку