українська російська англійська
М. Азаров: Підприємці підтримують політику Уряду щодо розвитку внутрішнього виробництва
30.01.2013 | 11:03
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Представники реального сектору економіки підтримують політику Уряду щодо розвитку внутрішнього виробництва – головний висновок засідання Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України з розгляду Державної програми  активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.  Про це повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання  Уряду 30 січня 2013 року.

«Головний висновок з конструктивної і компетентної дискусії, яка відбулася 29 січня, такий: представники реального сектору економіки, організатори виробництва підтримують політику Уряду на розвиток внутрішнього виробництва і внутрішнього ринку в цілому. Вони готові пройти свою частину шляху в тих перспективних напрямках, які зараз визначає Уряд», - сказав Микола Азаров.

За його словами, зараз Державна програма активізації розвитку економіки проходить широке громадське обговорення, підприємці і промисловці вносять пропозиції, уточнення, пропонують нові кроки: «Все це треба вивчити і зважити, збагатити нашу Програму практичним досвідом реального сектору економіки».

Микола Азаров ще раз підкреслив, що «Програма має бути свого роду бізнес-планом, абсолютно зрозумілим і прагматичним для учасників економічних процесів». «Вони мають побачити у Державній програмі своє місце, ясно зрозуміти, як кажуть, свій маневр. І на підставі цього спільного бачення уже поточного року ми маємо визначити: де і які виробництва будуть збудовані, розширені, модернізовані. Де і скільки товарів буде випущено. Скільки і яких робочих місць буде створено. Скільки кредитних та інвестиційних ресурсів буде вкладено у 2013, 2014 роках», - наголосив Прем’єр-міністр.

За його словами, маючи таке бачення, Уряд і Національний банк підуть на більш лояльну до виробництва монетарну політику, на здешевлення кредитних ресурсів.

 

 

 

версія для друку