українська російська англійська
Микола Азаров доручив К.Грищенку взяти під контроль підготовку до відзначення пам'ятних дат
30.01.2013 | 11:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На 2013 рік припадає кілька значних річниць. Взяти під особистий контроль підготовку до відзначення таких важливих для України пам’ятних дат Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Віце-прем'єр-міністру Костянтину Грищенку. Про це Глава Уряду заявив під час засідання Уряду 30 січня 2013 року.

Про хід підготовки К.Грищенко зобов’язаний доповідати Кабінету Міністрів.

Так, Президент уже наголосив на важливості для нашої держави відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі. «Це непересічна дата і для історичної пам'яті нашого народу, і для усвідомлення нашого історичного місця в Європейській цивілізації. Уряд повинен організувати підготовку до відзначення цієї знаменної дати на вищому рівні», - заявив Микола Азаров.

Також 12 березня виповнюється 150 років з дня народження видатного вченого і мислителя світового масштабу, першого президента Української Академії наук Володимира Івановича Вернадського. «Україна повинна відзначити цей ювілей як подію світового значення. Найближчим часом Уряд заслухає доповідь організаційного комітету з цього приводу», - додав Прем’єр-міністр.

А 6 грудня, нагадав Микола Азаров, Україна відзначатиме століття великого хірурга Миколи Михайловича Амосова.

версія для друку