українська російська англійська
Мала академія наук пропонує інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів
30.01.2013 | 11:26
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

У Києві на базі Національного центру «Мала академія наук України» відбувся семінар-практикум «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів Малої академії наук України», участь у якому взяли вчителі загальноосвітніх і методисти позашкільних навчальних закладів та районних навчально-методичних центрів м. Києва.

Фахівці НЦ «МАНУ» окреслили найближчі освітні проекти Малої академії наук, спрямовані на розвиток і навчання як учнівської молоді, так і вчителів шкіл і педагогів-позашкільників. Учасники заходу ознайомилися з досвідом роботи Малої академії наук України щодо впровадження інноваційних підходів у практику роботи з обдарованими дітьми та молоддю, а також із сучасним навчальним лабораторним обладнанням українських і світових виробників. Зокрема, педагогам представили навчально-лабораторний комплекс НЦ «МАНУ» – «МАНлаб», основною метою діяльності якого є надання можливості охочим до науки школярам самостійно проводити дослідження.

Також учасникам семінару презентували новий проект МАН – «Музейний портал», що містить віртуальні тури найцікавішими музеями України та світу і онлайн-представлення музейних експозицій. Цей портал дає користувачам унікальну можливість не лише дізнатися про різноманіття музеїв, але й провести власний віртуальний тур цікавими та визначними місцями.

Після завершення заходу його учасники отримали сертифікати та комплекти методичної літератури.

 

версія для друку