українська російська англійська
У Києві обговорено питання врахування інтересів роботодавців у законопроектах про вищу освіту
30.01.2013 | 11:50
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

29 січня 2013 року Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма на запрошення Американських рад з міжнародної освіти, як координатора Альянсу Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні, взяв участь у круглому столі щодо обговорення питання врахування інтересів роботодавців у законопроектах про вищу освіту.

У нараді взяли участь директор департаменту вищої освіти МОНмолодьспорту Юрій Коровайченко, Голова Громадської ради при МОНмолодьспорту Ярослав Болюбаш, голова Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України Лілія Гриневич, представники Посольства США, роботодавців та вищих навчальних закладів.    

Учасники наради наголосили на тому, що роль роботодавців повинна стати невід’ємною складовою у підготовці фахівців з вищою освітою. Зокрема, необхідно об'єднати інтереси університетів та роботодавців у забезпеченні якості підготовки кваліфікованих кадрів.

Окрім того, учасники зустрічі дійшли згоди, що така співпраця може бути реалізована, зокрема, шляхом узгодженої роботи над переліками спеціальностей, за якими здійснюється підготовка кадрів з вищою освітою, освітніх і професійних стандартів, програм нормативних навчальних дисциплін, формування державного замовлення тощо.

версія для друку