українська російська англійська
На Луганщині у 2012 році придбано 10 квартир для чорнобильців
30.01.2013 | 12:40
ЛУГАНСЬКА ОДА

За бюджетною програмою «Забезпечення житлом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» у 2012 році Луганській області було виділено 2 млн. 141,4 тис. грн. На ці кошти  було придбано десять квартир: шість – у м. Луганськ (по дві однокімнатні, двокімнатні та  трикімнатні), три – у м. Антрацит (дві однокімнатні, одна трикімнатна) та одна – у м. Сєвєродонецьк (однокімнатна).

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації, під час розрахунку житла, що було необхідно придбати,  враховувалися дані реєстру постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян, які знаходяться на квартирному обліку для покращення житлових умов. Сьогодні у цьому реєстрі – 565 чорнобильських родин. У першу чергу розглядалася можливість допомоги тим чорнобильцям, у яких є хронічні захворювання, через які вони не можуть знаходитися в одному помешканні із членами своєї родини.

Слід зазначити, що у 2011 році держбюджет виділив 440 тис. грн., на які було придбано дві квартири у м. Луганськ. Минулого року ця сума зросла до 2 млн. 141,4 тис. грн. На 2013 рік заплановане фінансування на рівні 2012 року.

версія для друку