українська російська англійська
У 2013 році Луганщина укладе кілька угод про міжрегіональне співробітництво
30.01.2013 | 13:30
ЛУГАНСЬКА ОДА

У 2013 році Луганщина планує укласти декілька угод про міжрегіональне співробітництво.  Про це повідомив начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Луганської облдержадміністрації Ігор Агібалов на брифінгу для ЗМІ.

«Розширенню зовнішньоекономічного співробітництва на Луганщині сприяє реалізація міжрегіональних угод з регіонами інших держав. Зараз діє 16 таких угод, шість з них – з областями Російської Федерації», - поінформував він.

У 2013 році готується укладання угод про міжрегіональне співробітництво – з Нижегородською областю (РФ), провінцією Харасан-Разаві (Іран) та Північним районом Вестфалія (Німеччина).

Як зазначив Ігор Агібалов, за останні два роки з Нижегородською областю у Луганщини намітилося постійне зростання обсягів товарообігу, особливо зростають надходження машинобудівної продукції луганського виробництва. Іран також є традиційним зовнішньоторговельним партнером луганських підприємств. Угода з провінцією Харасан-Разаві дозволить  розширити рамки економічного співробітництва, збільшити присутність  луганських виробників на іранському ринку.

Також начальник управління підкреслив, що закордонні партнери зацікавлені, перш за все, у співробітництві не на папері, а за реальними проектами, тому під час підготовки нових угод проводиться відповідна робота із наповнення їх конкретним економічним змістом.

 

версія для друку