українська російська англійська
1 лютого - презентація Міжнародної доповіді про стан молодіжної політики України
30.01.2013 | 14:26
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНої СЛУЖБи МОЛОДІ ТА СПОРТУ

1 лютого в Державній службі молоді та спорту України відбудуться Національні слухання, присвячені презентації Міжнародної доповіді про стан молодіжної політики України.

У заході візьмуть участь Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, голова департаменту молоді Міністерства освіти та досліджень Естонії Енн Ківімае, член Європейського керівного комітету молоді Ради Європи (CDEJ), голова Команди міжнародних оглядачів Говард Вільямсон (Естонія), координатор проведення міжнародних оглядів, дослідник молодіжних питань університету Гламорган Ева Кжаклевська (Великобританія).

Під час заходу також відбудеться дискусія та обговорення Міжнародної доповіді про стан молодіжної політики України за участі представників органів влади центрального та місцевого рівнів, міжнародних організацій, молодіжних громадських організацій, громадських діячів, дослідників тощо.

Слухання відбудуться в залі для прес-конференцій Державної служби молоді та спорту України за адресою м. Київ, вул. Еспланада, 42 (2-й поверх).

Початок о 10.30.

Для акредитації звертайтесь за телефонами (044) 289 95 05, 097 692 84 29.

Акредитація обов’язкова.

 

 

версія для друку