українська російська англійська
Вартість проїзду в приміському сполученні на Південній залізниці залишиться без змін
30.01.2013 | 14:34
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Вартість проїзду в приміському сполученні на Південній залізниці залишиться без змін.

Враховуючи невисокий рівень прибутків більшої частини населення в Харківській, Сумській, Полтавській регіонах, Південна залізниця відмовилась від вже погодженого рішення щодо індексації тарифів на приміські перевезення. Залізничники продовжують здійснювати соціальну місію з реалізації найдоступнішого виду перевезень - приміських.

Приміські поїзди сьогодні найдоступніший та швидкісний вид транспорту, який до того ж забезпечує масові перевезення пасажирів на великі відстані та надає в повній мірі можливість скористатися своїм правом на безкоштовний (пільговий) проїзд деяким категоріям громадян.

На сьогодні рівень діючих приміських тарифів не відповідає тим витратам, які несе залізниця в сфері приміських перевезень. Витрати залізниці при здійсненні даного виду перевезень покриваються доходами лише на 9%.

Відповідно до Закону України «Про залізничний транспорт» при рівні тарифів на перевезення пасажирів у приміському сполученні, які не забезпечують рентабельність цих перевищень, збитки залізниці повинні компенсуватися із місцевих бюджетів. На жаль, це питання до кінця залишається не вирішеним.

 

 

 

 

версія для друку