українська російська англійська
Міндоходів ініціює створення Інвестиційної ради
30.01.2013 | 16:33
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ДОХОДІВ І ЗБОРІВ

При Міністерстві доходів і зборів буде утворено Інвестиційну раду задля зміцнення партнерських відносин і забезпечення прямого діалогу із вітчизняними та іноземними інвесторами. Про це під час зустрічі з представниками Американської торгівельної палати повідомив Міністр доходів і зборів Олександр Клименко.

«Ми завжди були і завжди будемо надійним і прогнозованим партнером для бізнесу, як українського, так й іноземного. Довіра інвесторів – це той соціальний капітал, який ми маємо надію конвертувати у довгострокові вкладення у національну економіку. І довіра ця базуватиметься на діалозі, на постійному спілкуванні, спільній роботі над правилами регулювання бізнесової діяльності в Україні. Підприємці отримають унікальну змогу формувати такий інвестиційний клімат, який вважають оптимальним для себе», - заявив О. Клименко.

Інвестиційна рада працюватиме як консультативно-дорадчий орган при Міндоходів. До її складу увійдуть керівники та провідні фахівці Міністерства, представники бізнес-асоціацій,  топ-менеджери національних та зарубіжних компаній. Очолить новий орган Міністр доходів і зборів.

У Раді буде утворено кілька робочих груп, які займатимуться питаннями покращення інвестиційного клімату, податків та митних зборів, законодавчими пропозиціями. За результатами вивчення своєї тематики робочі групи надаватимуть рекомендації щодо усунення існуючих недоліків та перешкод для бізнесу.

 

версія для друку