українська російська англійська
Окреслено перспективи подальшої співпраці Києва і Ташкента
30.01.2013 | 17:10
КИЇВСЬКА МДА

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Абдуалієвим. Сторони окреслили перспективи подальшої співпраці міст-побратимів Києва і Ташкенту.

Зокрема, під час зустрічі обговорювались питання поглиблення культурних зв’язків двох столиць та їхніх мешканців, зокрема, співпраці Музею історії міста Києва та Державного музею історії Узбекистану, проведення різноманітних виставок тощо. Говорили і про спільний розвиток туристичної галузі, підвищення інтересу як українських туристів до цікавих місць Узбекистану, так узбецьких туристів до київських пам’яток.

Крім того, Олександр Попов акцентував увагу на зміцненні та розширенні бізнес-співробітництва, у тому числі можливості проведення тематичних форумів у Києві й Ташкенті.

 Також сторони обговорили питання встановлення у столиці України пам’ятника відомому узбецькому поетові, мислителю та державному діячеві Алішеру Навої.

Зазначимо, пам’ятник Тарасові Шевченкову у Ташкенті відкрито у 2002 році на вулиці, що носить його ім’я, поблизу одного з корпусів школи № 110, яка також названа на честь видатного українського поета.

 

версія для друку