українська російська англійська
На Сумщині передбачено понад 4 млн. грн. на компенсацію референтної ціни на препарати для гіпертоніків
31.01.2013 | 11:40
Сумська ОДА

У 2013 році продовжено реалізацію пілотного проекту з державного регулювання цін на ліки для осіб з гіпертонічною хворобою. Про це йшлося у ході засідання обласного штабу з упровадження проекту.

«Державна підтримка сприяє зростанню доступності лікарських засобів, а відтак – лікуванню серцево-судинних хвороб та збереженню здоров’я людей», – підкреслила заступник голови Сумської облдержадміністрації Тамара Іщенко.

Цьогоріч на компенсацію референтної ціни на реалізовані препарати для гіпертоніків Сумщині передбачено понад 4,2 млн. гривень, повідомила перший заступник начальника управління охорони здоров’я Надія Лисенко.

«Нині 162 аптечні пункти, у тому числі приватні, відпускають ліки за зниженими цінами. Надалі ми працюватимемо над залученням до проекту всієї аптечної мережі області», – додала куратор медичної галузі регіону.

Тамара Іщенко доручила заступникам голів райдержадміністрацій розширити мережу суб’єктів господарювання, залучених до проекту, та посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян щодо його реалізації.

 

версія для друку