українська російська англійська
На веб-сайті МОНмолодьспорту розміщено навчальний посібник про особливих дітей
31.01.2013 | 11:34
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

На офіційному веб-сайті МОНмолодьспорту у підрозділі «Освіта осіб з особливими потребами» розділу «Дошкільна та загальна середня освіта» розміщений електронний варіант навчального посібника «Особливі діти в закладі і соціальному середовищі», який рекомендовано Міністерством для використання у навчально-виховному процесі. 

Про упровадження навчального посібника поінформовано Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти і науки (молоді та спорту), обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (лист МОНмолодьспорту від 30.01.2013 № 1/9-61).

Навчальний посібник містить інформацію для студентів вищих навчальних закладів за напрямком підготовки «Корекційна освіта», викладачів, вчителів, вихователів спеціальних дошкільних закладів та реабілітаційних центрів, а також батьків.

Автор посібника – Олексій Гаврилов, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри логопедії та спеціальних методик Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У посібнику розкриваються питання організації роботи з дітьми з помірною і тяжкою розумовою відсталістю, запропоновані деякі напрацювання з діагностики актуального рівню їхнього розвитку, ґрунтовно описані методики формування комунікативної та практично-діяльнісної поведінки тощо.

Навчальний посібник «Особливі діти в закладі і соціальному середовищі» є одним з розроблених українськими ученими навчально-методичних матеріалів для забезпечення навчання дітей з розумовою відсталістю різного ступеня. Він враховує нові вимоги до системи освіти щодо забезпечення якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами.

У підрозділі «Освіта осіб з особливими потребами» розділу «Дошкільна та загальна середня освіта» офіційного веб-сайту МОНмолодьспорту й надалі розміщуватимуться навчальні матеріали українських авторів, які надали відповідні дозволи на розміщення електронних версій посібників. 

 

 

версія для друку