українська російська англійська
Олександр Вілкул взяв участь у Слуханнях в Європейському Парламенті
31.01.2013 | 12:03
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул відвідав з робочою поїздкою Брюссель, де взяв участь у Слуханнях у Європейському Парламенті з питань регіонального розвитку.

Олександр Вілкул також зустрівся Єврокомісаром з регіонального розвитку Йоганесом Ханом та з Віце-президентом Європарламенту Алехо Відалем-Куадрасом.

У Європейському Парламенті, за ініціативи депутатської групи UL-NGL, відбулись Слухання з питань регіонального розвитку на прикладі Дніпропетровської області.

У своєму виступі перед учасниками Слухань, а також під час окремих двосторонніх зустрічей з керівниками Єврокомісії та Європарламенту, Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул наголосив на незмінності державної політики щодо зближення України з Європою: «Зближення України з Євросоюзом, реалізація національної політики, яка спрямована на впровадження європейських стандартів державного, економічного та суспільного устрою, на досягнення європейського рівня життя громадян України – було і залишається пріоритетом нашого Президента Віктора Януковича і Уряду країни».

Олександр Вілкул зазначив, що бачить свою місію у якості державного менеджера у розвитку «економічної дипломатії», створенні нових можливостей для взаємовигідного співробітництва, покращенні інвестиційного клімату, реалізації спільних з країнами ЄС проектів розвитку.

«Європейські стандарти є орієнтиром для нашої країни на національному і на регіональному рівнях. Саме на них ґрунтується Державна стратегія розвитку України», - сказав Олександр Вілкул.

Віце-прем’єр-міністр висловив сподівання, що Європейський Парламент і Європейська Комісія і надалі залишаться активними рушійними силами зближення України з ЄС у всіх сферах та на всіх рівнях.

«Прогрес у відносинах між Євросоюзом та Україною допоможе наповнити новим змістом процес європейської інтеграції та запровадження європейських цінностей на рівні регіонів, територіальних громад та місцевого самоврядування», - підкреслив Олександр Вілкул.

У Слуханнях також взяли участь голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дмитро Колєсніков, голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, керівники найбільших промислових підприємств регіону, представники місцевого самоврядування, громад, ділових кіл та ЗМІ.

Віце-прем’єр-міністр висловив упевненість, що Слухання стануть потужним імпульсом для подальшого активного співробітництва та реалізації спільних проектів на рівні країн та регіонів.

 

версія для друку