українська російська англійська
У Брюсселі відбулася зустріч міністрів закордонних справ у форматі "Україна + група друзів України в ЄС"
31.01.2013 | 13:12
Прес-служба Міністерства закордонних справ

31 січня 2013 року в Брюсселі Міністр закордонних справ України Леонід Кожара взяв участь у зустрічі міністрів закордонних справ у форматі «Україна + група друзів України в ЄС», організованій Віце-прем’єр-міністром – Міністром закордонних справ Словацької Республіки Мірославом Лайчаком. У зустрічі також взяв участь Комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле.

Основним питанням для обговорення стала підготовка до Шістнадцятого Саміту Україна-ЄС 25 лютого 2013 року в Брюсселі у контексті висновків Ради ЄС у закордонних справах щодо України від 10 грудня 2012 року.

Міністр закордонних справ України поінформував керівників зовнішньополітичних відомств держав-членів ЄС про кроки української влади з виконання рекомендацій спостережної місії ОБСЄ/БДІПЛ за результатами парламентських виборів в Україні 28 жовтня 2012 року, перспективи впровадження реформи системи правосуддя та ключові пріоритети України у реалізації Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

У свою чергу Комісар ЄС Штефан Фюле та міністри закордонних справ держав-членів ЄС наголосили на підтримці курсу України на всебічне зближення з ЄС та підтвердили готовність сприяти Україні у процесі підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС не пізніше Саміту «Східного партнерства» 28-29 листопада 2013 року у Вільнюсі.

У зустрічі взяли участь Міністри закордонних справ Словаччини, Латвії, Кіпру, Румунії, Ірландії, Литви, Бельгії, Данії, Чехії, Фінляндії, Болгарії, Мальти, а також Хорватії.

 

 

версія для друку