українська російська англійська
Мінрегіон координує роботу з подолання наслідків негоди
31.01.2013 | 15:55
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

За дорученням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула Мінрегіон поставив перед керівництвом областей завдання оперативно відреагувати на погіршення погодних умов та задіяти всі можливі сили та ресурси для розчищення доріг у населених пунктах, очищення від снігу тротуарів, квартальних проїздів та прибудинкових територій. Про це йдеться у терміновій факсограмі, яку Міністерство направило обласним державним адміністраціям.

31 січня по території України рухається теплий атмосферний фронт циклону, що спричинило погіршення погодних умов та викликало значні опади та тумани у центральних та західних регіонах країни.

«У зв’язку з очікуваним збільшенням снігопадів комунальні служби знаходяться у стані підвищеної готовності. Було створено необхідний запас піщано-сольової суміші та паливно-мастильних матеріалів. Крім того, створено реєстр важкої техніки, яка може бути залучена до боротьби з наслідками негоди. Мінрегіон у цілодобовому режимі координує подолання наслідків погіршення погодних умов у всіх областях України», ¬- сказав Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник.

У терміновій факсограмі розісланій у регіони в зв’язку з негодою йдеться про посилення роботи та запобігання аваріям на системах життєзабезпечення. Особливу увагу місцева влада повинна звернути на протидію зсуву снігових мас із дахів,  забезпечення безперешкодного проїзду вулицями населених пунктів, посипку тротуарів, а також, у зв’язку з таненням снігу, звернути увагу на розблокування зливостоків. Для східних областей, куди незабаром прийде негода, окремо наголошено на необхідності належним чином підготуватися до роботи в складних умовах.

При Мінрегіоні діє оперативний штаб, який координує  роботу комунальних служб у регіонах. На 7:00 31 січня до роботи з розчищення вулиць від снігу в Україні задіяно більше 6 тисяч одиниць спеціалізованої техніки, що дорівнює 40% від загальної кількості, та понад 15 тисяч 600 працівників комунальних підприємств.

 

версія для друку