українська російська англійська
Бюджет Києва повинен забезпечувати функціонування столиці України, - Микола Азаров
31.01.2013 | 17:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров обговорив з головою Київської міської держадміністрації Олександром Поповим питання бюджету міста Києва.

Належне фінансування потреб міста Прем’єр-міністр назвав спільним завданням Уряду і міської влади. Микола Азаров запевнив, що Уряд повністю профінансує передбачені в Державному бюджеті кошти на виконання Києвом функцій столиці, а також на реалізацію інфраструктурних проектів: зокрема, на будівництво нових станцій метрополітену та великого транспортного вузла на Поштовій площі.

Водночас, Глава Уряду підкреслив, що територіальна громада міста та міська влада можуть і повинні набагато більше зробити для розвитку міста і збільшення ресурсної бази міського бюджету. «Є великі резерви, значний потенціал для інвестицій – це треба мобілізувати, і доходи громади збільшаться», - переконаний Прем’єр-міністр.

Микола Азаров запропонував міській владі шукати власні, практичні шляхи пожвавлення економічної діяльності, вивчити практику мерій великих європейських міст, які вдало використовують нестандартні рішення в умовах кризи та рецесії.

Також Глава Уряду доручив Міністру фінансів разом з КМДА розробити пропозиції щодо джерел збільшення доходів міського бюджету та їх спрямування в першу чергу на реалізацію соціальних програм.

«Треба попрацювати так, щоб за підсумками першого кварталу ми мали зростання і в Києві, і в країні, а, отже, змогли переглянути бюджети у бік їх збільшення», - резюмував Микола Азаров.

 

версія для друку