українська російська англійська
Одеський порт відпрацював 2012 рік без виробничого травматизму
31.01.2013 | 18:30
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У 2012 році у Одеському морському торговельному порту не зафіксовано облікових випадків виробничого травматизму. Це помітне досягнення – нульовий травматизм – зафіксовано вперше за всю історію держпідприємства. Про це йшлося на нараді порту з підведення підсумків роботи у сфері охорони праці. У заході взяли участь керівники підрозділів порту та фахівці з охорони праці.

Як зазначив начальник відділу охорони праці (ВОП) порту Андрій Куликов, досягнутий успіх є наслідком щоденної профілактичної роботи інспекторів охорони праці, а також постійної уваги адміністрації Одеського порту до вирішення нагальних питань у даній сфері.

Напрацювання Одеського порту у сфері попередження травматизму визнані серед підприємств морського транспорту України та інших галузей. Так, Одеська міська організація роботодавців визначила Одеський порт як базове підприємство для вивчення досвіду впровадження в життя норм та вимог Закону України «Про охорону праці».

У рамках наради було підкреслено, що керівники повинні завжди пам'ятати про свою відповідальність за безпеку праці в підрозділах. Контроль за станом охорони праці з їх боку повинен бути постійним та ефективним. Керівник підрозділу, його заступники зобов'язані самі виявляти недоліки в питаннях охорони праці (це суть системи постійного контролю з охорони праці), а не чекати поки на це вкажуть інженери ВОП, підсумував начальник відділу.

 

версія для друку