українська російська англійська
В Аграрному фонді представили нового керівника
31.01.2013 | 17:44
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

31 січня колективу Аграрного фонду представили нового Генерального директора установи - Олександра Кірюка, який до цього виконував обов’язки заступника.

Представили та привітали нового Генерального директора Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Іван Бісюк та голова правління ПАТ «ДПЗКУ» Ігор Якубович, який до цього очолював установу. Вони висловили впевненість, що Олександр Кірюк успішно впорається з покладеними на нього завданнями.

«Поєднання високого професіоналізму, порядності, вимогливості до підлеглих, я сподіваюсь, має принести результати для держави та допомогти Олександру Геннадійовичу виконати завдання, які перед нами сьогодні ставить Кабінет Міністрів України», − зазначив Іван Бісюк.

Своєю чергою новопризначений керівник подякував за побажання та окреслив головні завдання, які стоять перед ним та колективом.

«Серед основних завдань Аграрного фонду – забезпечення продовольчої безпеки країни. Та головне − перетворення Аграрного фонду на дієвий фінансовий інструмент. Це мінімум, який ми маємо виконати», − підсумував Олександр Кірюк.

 

версія для друку