українська російська англійська
У цьому році Херсонщина планує отримати 2,7 млн. тонн зернових
31.01.2013 | 18:50
Херсонська ОДА

У цьому році Херсонщина планує отримати 2,7 млн. тонн зернових. Про це повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк на обласній нараді з питань підготовки області до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2013 році.

«На сьогоднішній день є перспектива вирощування кукурудзи на крапельному зрошенні і отримання врожаю до 200 ц/га. Вже є такі приклади. Я впевнений, що в цьому році є багато сільськогосподарських підприємств, які будуть розвивати цей напрямок», - сказав голова обласної державної адміністрації Микола Костяк.

Микола Костяк також підкреслив, що з сільгосптоваровиробниками відпрацьовується структура посівних площ та розширюються посіви кукурудзи на крапельному зрошенні.

Акцентував увагу голова облдержадміністрації й на тому, що потрібно збільшити посів зернових культур. «У поточному році ми поставили завдання отримати 2,7 млн. тонн зернових культур згідно програми «Зерно Херсонщини 2012-2015». Але, щоб отримати високі показники врожаю, вирощувати необхідно на крапельному зрошенні», - зазначив він.

 

версія для друку