українська російська англійська
Препарати крові для киян залишатимуться безкоштовними
31.01.2013 | 19:10
КИЇВСЬКА МДА

Директор департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Віталій Мохорєв запевнив, що реорганізація Київського міського центру крові не матиме негативного впливу на ситуацію із забезпеченням лікувальних закладів донорською кров’ю.

«Закриття відділу виробництва препаратів крові Київського міського центру крові не матиме негативного впливу на ситуацію із забезпеченістю імунобіологічними препаратами лікувальних закладів. Для пацієнтів препарати крові залишатимуться безкоштовними», – запевнив Віталій Мохорєв.

Він пояснив, що рішення про закриття відділу виробництва препаратів крові було прийнято у зв’язку з тим, що приміщення міського центру крові та обладнання для виготовлення препаратів не відповідають сучасним вимогам до виробництва медичних імунобіологічних препаратів.

Віталій Мохорєв додав, що Київський міський центр крові, як і раніше, заготовлятиме донорську кров та плазму і буде видавати їх у лікувальні заклади безкоштовно.

«Такий алгоритм забезпечення препаратами донорської крові зберігатиметься поки триватиме реконструкція корпусів міської клінічної лікарні № 14, на базі якої планується розмістити Київський міський центр крові та відновити роботу відділення з виробництва препаратів крові на сучасному рівні, за вимогами міжнародних стандартів», – додав директор профільного департаменту.

версія для друку