українська російська англійська
Україна - Королівство Таїланд: військове співробітництво у дусі партнерства та конструктивного діалогу
31.01.2013 | 18:14
Прес-служба Міністерства оборони

31 січня 2013 року Міністр оборони України Павло Лебедєв під час офіційного візиту української військової делегації до Королівства Таїланд провів переговори зі своїм тайським колегою Головним Маршалом авіації Сукумполом Суванататом.

Павло Лебедєв висловив сподівання щодо подальшого поглиблення та розширення двостороннього співробітництва між оборонними відомствами України та Королівства Таїланд.

«Наші відносини розвиваються у дусі партнерства та конструктивного діалогу», – відзначив Міністр оборони України.

За словами глави вітчизняного оборонного відомства, на сьогодні йдеться про можливість активізації двосторонньої співпраці за напрямами військово-технічного співробітництва, обміну досвідом з питань реформування і розвитку збройних сил, у сфері міжнародної миротворчої діяльності, підготовки кадрів у військових навчальних закладах Збройних Сил України, спільної участі військовослужбовців ЗС України і Королівства Таїланд у заходах бойової підготовки, які проводяться на територіях сторін.

Міністр оборони України також зустрівся з Головнокомандувачем Королівської Тайської Армії генералом Праютом Чан-Очєю.

«Ми задоволені рівнем співробітництва з Таїландом у військовій і військово-технічній сферах, а також ходом реалізації контрактів на поставку бойової техніки, – відзначив Павло Лебедєв. – Водночас ми готові до подальшої двосторонньої військової і військово-технічної співпраці, в якій зацікавлені».

 

 

версія для друку