українська російська англійська
Мінінфраструктури працює над підвищенням якості дорожнього господарства
01.02.2013 | 10:06
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України й надалі взаємодіятиме з правоохоронними та інспекційними органами щодо контролю дотримання законодавства у транспортній галузі.

Відомство, у першу чергу, зацікавлене у своєчасному виявленні усіх недоліків у діяльності підприємств транспорту для їх подальшого усунення, що має сприяти покращенню ефективності діяльності цих підприємств – на цьому наголосив Міністр інфраструктури України Володимир Козак на розширеному засіданні колегії Генеральної прокуратури України, під час якого розглядалися питання прокурорського нагляду за додержанням законодавства при здійсненні державних закупівель у сфері автодорожнього комплексу.

«Звичайно перевірки мають проводитися. Адже для того, щоб забезпечити якісну роботу тієї чи іншої галузі, необхідно у першу чергу знати над чим працювати – мати інформацію про усі недоліки», – сказав Володимир Козак.

За словами Міністра інфраструктури, перевірка Укравтодору та облавтодорів дасть можливість сформувати чіткий план дій на майбутнє. Жоден виявлений факт порушень вимог чинного законодавства не залишиться поза увагою Мінінфраструктури, усі випадки буде детально розібрано, проаналізовано та вжито відповідні заходи.

Водночас Міністр інфраструктури наголосив, що для відомства важливим та показовим у роботі тієї чи іншої підгалузі є не лише зменшення статистичних показників порушень законодавства, але й якість та повнота забезпечення потреб громадян та економіки країни.

«Мінінфраструктури орієнтується не лише на показники зменшення правопорушень, але в першу чергу – на результати роботи транспорту, які мають відчути люди», - підкреслив Володимир Козак.

Міністр зауважив, що  робота з покращення ефективності організації діяльності дорожнього господарства вже розпочата.

Реалізація реформи, за якою автомобільні дороги державного значення залишаться за Укравтодором, а дороги місцевого значення перейдуть в управління місцевих органів державної влади, дозволить ефективніше використовувати наявні фінансові ресурси автодорожньої галузі. Це також дозволить ефективніше контролювати якість доріг як з боку держави, так і з боку місцевих громад. 

Крім того, з метою посилення контролю за якістю доріг та ефективністю використання фінансових ресурсів, відповідні функції окрім органів прокуратури, Рахункової палати, Фінансової інспекції, також виконуватиме Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекція).

«У подальшому нам необхідно посилити взаємодію з правоохоронними та інспекційними органами, оскільки перед нами стоїть спільне завдання Президента України  щодо підвищення рівня економічного розвитку та якості забезпечення потреб громадян», - наголосив Міністр інфраструктури України Володимир Козак.

версія для друку