українська російська англійська
Понад 33 години за 109 вильотів провели у небі херсонські вертолітники
01.02.2013 | 10:57
Прес-служба Міністерства оборони

В 11-й окремій бригаді армійської авіації Командування Сухопутних військ ЗС України, що дислокується під Херсоном, підбили підсумки двох льотних змін, які відбулись напередодні у режимі “день-ніч”.

Загальну організацію та керівництво польотами здійснював командир вертолітного з’єднання підполковник Максим Саміленко.

Завданнями на польоти було визначено: обліт авіаційної техніки, відновлення втрачених навичок та подальша підготовка льотного складу бригади з техніки пілотування в простих та складних метеоумовах, підготовка до несення бойового чергування та чергування в системі пошуково-рятувальних заходів.

Крім того, вертолітники приділили увагу і відпрацюванню питань перевірок з техніки пілотування, навігації та бойового застосування, а також виконанню парашутних стрибків льотним складом та групою парашутистів-рятувальників.

До участі у польотах залучалось 29 вертолітників, які виконували завдання на різних типах вертолітної техніки, що є на озброєнні бригади: Мі-8, Мі-9, Мі-24.

За словами командира бригади, усі завдання на польоти було виконано, при цьому значної уваги було приділено виконанню вправ з пошуково-рятувальної тематики.

«Враховуючи те, що особовий склад з’єднання бере участь у виконанні пошуково-рятувальних заходів як в середині країни, так і за її межами у миротворчих контингентах в Ліберії та Конго, ми ще раз потренувались у відпрацюванні даної тематики. Важливу увагу приділили також виконанню усіх мір безпеки під час організації та проведення польотів», – відзначив підполковник Максим Саміленко.

Усього за два дні понад 33 години за 109 вертольотовильотів провели в небі херсонські вертолітники.

версія для друку