українська російська англійська
Внесено зміни до Порядку використання коштів на участь України в міжнародних форумах
01.02.2013 | 10:00
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

30 січня 2013 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до пункту 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для інформаційного та організаційного забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках», проект якої підготував Держкомтелерадіо України.

Вказаний нормативно-правовий акт має на меті внесення до Порядку уточненої назви бюджетної програми, за якою у 2013 році будуть використовуватися кошти на забезпечення участі та представлення України єдиним національним стендом на міжнародних книжкових заходах.

За словами Голови Держкомтелерадіо України Олександра Курдіновича, урядова постанова дозволить виробити механізм використання коштів, передбачених у держбюджеті на ці цілі.

Детальніше із текстом постанови можна ознайомитися на веб-сайті ДержкомтелерадіоУкраїни у рубриці «Законопроектна діяльність» http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=74130 .

Нагадаємо, цьогоріч ДержкомтелерадіоУкраїни забезпечить участь українських видавців у XХ Мінській міжнародній книжковій виставці-ярмарку «Книги Беларуси-2013» (лютий), ХХVІ Московській міжнародній книжковій виставці-ярмарку (вересень), 65-му Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку (жовтень). Комітет також виступатиме організатором проведення IХ Київської міжнародної книжкової виставки (травень), ІV Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти» (грудень) та здійснюватиме інформаційно-організаційне забезпечення проведення 20-го Міжнародного форуму видавців (вересень, м. Львів).

Загалом же у 2013 році на виставкову діяльність в держбюджеті передбачено 600 тисяч гривень.

 

версія для друку