українська російська англійська
Запропоновано вилучити із закону положення про Нацкомісію з питань захисту суспільної моралі
01.02.2013 | 14:00
Прес-служба Міністерства юстиції

Кабінет Міністрів пропонує вилучити із закону «Про захист суспільної моралі»  положення щодо визначення статусу та засад діяльності Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі. Відповідний законопроект, розроблений Міністерством юстиції, був схвалений Кабінетом Міністрів 30 січня 2013 року та найближчим часом буде внесений на розгляд Верховної Ради України.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, законопроект розроблявся відповідно до Плану виконання Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі. 

Міністр нагадав, що структура центральних органів виконавчої влади, яка була затверджена згаданим Указом Президента України, не передбачає наявність такого органу, як Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі.

Крім того, при розробці законопроекту Кабінет Міністрів виходив з того, що зазначена Комісія фактично дублює повноваження Міністерства культури, Державного комітету телебачення і радіомовлення та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо нагляду за дотриманням вимог законодавства України з питань захисту суспільної моралі.

версія для друку