українська російська англійська
Україна і США зацікавлені активізувати економічне співробітництво
01.02.2013 | 12:04
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

31 січня 2013 року Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом США Джоном Френсісом Теффтом.

Під час зустрічі сторони обговорили широке коло питань стосовно двостороннього торговельно-економічного співробітництва, серед яких співпраця країн у рамках СОТ, робота Українсько-американської ради з питань торгівлі та інвестицій, проведення першого засідання Експертної групи з питань торгівлі (ЕГПТ).

Ігор Прасолов наголосив, що США залишаються важливим торговельно-економічним партнером України і провідним міжнародним інвестором.

У рамках зустрічі наголошувалося на прогресивних змінах у відносинах між Україною і США та зростанні обсягів двосторонньої торгівлі.

Посол США звернув увагу на питання перегляду митних тарифів та висловив сподівання на забезпечення дотримання стандартів СОТ по відношенню до американських компаній у процесі перегляду.

Крім того, сторони обговорили питаннях вдосконалення режиму захисту прав інтелектуальної власності з метою продовження переваг Генералізованої системи преференцій США (GSP) по відношенню до України.

Сторони домовились провести 5 лютого 2013 року Установче засідання ЕГПТ, де розглянути усі питання, що становлять інтерес для обох країн.

Ігор Прасолов наголосив: “Реформування галузей економіки є тим головним завданням, яке ставить перед нами Президент України та “Державна програма активізації економіки на 2013-2014 роки”. Нова команда, яка була нещодавно призначена в Уряді, спрямує зусилля на модернізацію виробництва у реальному секторі економіки та пожвавлення економіки в цілому.

«Отже, ми налаштовані на подальший активний розвиток співпраці між нашими країнами” , - зауважив Міністр.

версія для друку