українська російська англійська
Міноборони: Питання підвищення соціального статусу військовослужбовців перебуває на постійному контролі Президента
01.02.2013 | 12:18
Прес-служба Міністерства оборони

31 січня 2013 року у Будинку Уряду тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони України Олександр Олійник провів відеоконференцію з представниками військових частин, органів влади та громадських організацій Дніпропетровського, Львівського, Харківського та Одеського гарнізонів на тему «Збройні Сили України: пріоритетні завдання на шляху розвитку армії нового зразка».

У заході також взяли участь профільні керівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Збройних Сил України, представники засобів масової інформації.

У вступному слові Олександр Олійник наголосив, що цього року Збройні Сили України, їх бойовий і технічний потенціал є предметом підвищеної уваги з боку Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Віктора Януковича, вищих органів законодавчої та виконавчої влади.

«На сьогодні главою держави погоджені Стратегічний оборонний бюлетень та Концепція подальшого реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року. Розпочата широкомасштабна робота над Державною комплексною програмою реформування і розвитку Збройних Сил України на 2013 – 2017 роки. За п’ять наступних років ми повинні створити боєздатні, мобільні, якісно підготовлені, всебічно забезпечені професійні Збройні Сили, здатні швидко реагувати на реальні та потенційні загрози національній безпеці», – зазначив він.

Окреслюючи напрями реалізації воєнної реформи, тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони України повідомив, що протягом наступних років структуру та чисельний склад Збройних Сил України буде оптимізовано.

«Це дасть нам великий додатковий ресурс для забезпечення заходів реформування, підняття рівня бойової готовності військових частин бойового складу. Наголошую, що жодну з цих частин не буде скорочено», – підкреслив він.

Олександр Олійник наголосив, що кошти, вивільнені в ході реформування, будуть спрямовані на фінансування програм розвитку Збройних Сил України, будівництво та придбання житла, вирішення інших соціальних проблем.

«Питання підвищення соціального статусу військовослужбовців перебуває на постійному контролі Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил», – зазначив ТВО керівника оборонного відомства.

Під час відеозв’язку з Дніпропетровськом, Львовом, Харковом та Одесою чимало питань було присвячено проблемам соціального захисту людей у погонах. Олександр Олійник дав вичерпні відповіді на запитання військовослужбовців, які здебільшого стосувалися шляхів вирішення житлових проблем у гарнізонах, грошового та медичного забезпечення, співпраці з громадськими організаціями.

Наприкінці заходу тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони України поставив завдання профільним керівникам структурних підрозділів вжити невідкладних заходів щодо вирішення проблемних питань, порушених під час спілкування з військовослужбовцями гарнізонів та представниками органів виконавчої влади.

версія для друку