українська російська англійська
Микола Азаров: Свобода слова - фундаментальна цінність для нас
01.02.2013 | 12:54
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає свободу слова фундаментальною цінністю для українського суспільства та закликає оберігати і підсилювати її, а журналістів – відповідально підходити до об’єктивності, правдивості публікацій. Про це він заявив під час зустрічі з представниками Секретаріату Національної спілки журналістів.

«Свобода слова для нас дійсно фундаментальна цінність, якої ми набули після трансформації суспільно-політичного ладу, і ми її не повинні ані втратити, ані обмежувати», - сказав Микола Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр закликає ЗМІ подавати достовірну, а не компліментарну інформацію про роботу Уряду.

 «Уряд не просить хвалити свої дії або підтримувати реформи, які він проводить. Для нас ключове – це передусім достовірність подання інформації», - підкреслив Глава Уряду.

Прем'єр-міністр попросив ЗМІ підтримати реформи, які проводить Уряд, саме об’єктивним висвітленням суспільно-політичних процесів. «Реформи надзвичайно важкі, і завжди можна знайти моменти, що ускладнюють їх проведення», - сказав Микола Азаров. Як приклад він навів реформи в медицині, проведення яких потребує тривалого часу.

«Можна дискредитувати суть перетворень, що проводяться, а можна знайти моменти, на які влада має звернути увагу. І за таку критику ми тільки подякуємо ЗМІ», - підкреслив він.

версія для друку